

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Magasfeszültségű rugalmas fénycsík. Védelem: IP65 (csak a fénycsíkra vonatkozik). Telepítés öntapadó tartókkal (10 db). A csík hossza: 50 m. A tápkábel hossza: 0,5 m. A fény színe: meleg fehér.A tápegység a csomag része.
| Fő anyag | Műanyag |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Típus | Fali, LED szalagok |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 250 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 23000 lm |
| Funkció | LED technológia/A transzformátort tartalmazza |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 1590 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 250 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 70 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 250 W |
| Series | STRIP Aigostar |
| Gyártó | Aigostar B.V. |

Napelemes, fényfüzérek, műanyag
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 230V
Raktáron
LED szalagok, klasszikus, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, álló
Kiszállítás 6 nap múlva
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 12V
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
230V, álló, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 24V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, üveg, műanyag
Kiszállítás 1 nap múlva
Üveg, fa, álló

Fényfüzérek, műanyag, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, üveg, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
Napelemes, üveg, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, kristály, fali

LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
Klasszikus, fali
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron

LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron