




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri világítás modern, egyszerű dizájnnal.Hordozó műanyagból készült.Ideális ház, bejárat vagy lépcső világítására.A fény mozgásérzékelővel van felszerelve.A szenzor maximális hatótávolsága: 10m.A szenzor érzékelési szöge: 110°.A világítás időtartama: 5sec - 12min.Fényérzékenység: 30 - 200lux.Az LED világítás meleg fehér fényt bocsát ki.A 6W LED olyan fényt ad, mint egy klasszikus 47W izzó.A lámpatest megfelel a EyeComfort követelményeinek - kíméli és nem fárasztja a szemet.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali |
| Anyag | Műanyag |
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A fényforrás átlagos élettartama | 24200 h |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 600 lm |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Izzók száma | 1 |
| Funkció | Érzékelős/LED technológia |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| Hely | Kert és utak |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Stílus | Egyéb |
| Series | YARROW Philips |
| Gyártó | Philips |

Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, műanyag
Raktáron
Fém
Raktáron
Fali, mennyezeti, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár
Kiszállítás 2 nap múlva
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

Fali
Raktáron
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, krómozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, műanyag
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Szolár, álló, réz
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron