





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A lámpa megfelel a EyeComfort követelményeinek - kíméli és nem fárasztja el a szemeit.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Fény színe | Meleg fehér |
| Alak | Négyszögletes |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 1300 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 800 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Hely | Kert és utak |
| Series | MYGARDEN SAMONDRA Philips |
| Gyártó | Philips |



Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló, fém
Raktáron

Fém
Raktáron
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron

Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron


Álló, fém
Raktáron

Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, krómozott, 230V
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás