





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri világítás modern, egyszerű dizájnnal.Magas ellenállású műanyagból készült.A lámpatest megfelel az EyeComfort követelményeinek - kíméli és nem fárasztja a szemet.Ideális otthon, bejárat vagy lépcső világítására.Az LED világítás semleges fehér fényt bocsát ki.
| Stílus | Egyéb |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 600 lm |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Izzók száma | 1 |
| Feszültség | 230 V |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 50 W |
| Hely | Kert és utak |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Típus | Kültéri fali lámpa |
| Series | ANTELOPE Philips |
| Gyártó | Philips |

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron