







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Luxus, dimmelhető LED függőlámpa érintésvezérléssel - kristályokkal díszítve. A lámpa érintésvezérlésű dimmerrel van felszerelve. Lehetőség a fényhőmérséklet beállítására hidegtől melegig. LED fényforrás a csomag része.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Fő anyag | Kristály |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Dimmelhető | Igen |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Forma | Kerek |
| A teljes fényáram | 2500 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Funkció | Szabályozható dimmerrel/Érintős kapcsoló/LED technológia |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 170 W |
| Stílus | Egyéb |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Fény színe | Nappali fehér/Hideg fehér/Meleg fehér |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Színhőmérséklet | 2700-5000 K |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Hely | Konyha |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Izzók száma | 1 |
| Series | CARDITO Eglo |
| Gyártó | Eglo |

LED, rusztikus, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Japandi, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, rusztikus, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
Raktáron
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Modern stílusú, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Rusztikus, dimmelhető, üveg
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, okos
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kristály, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, távirányítós, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás