










Méretek 85×232×143 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, L-alakú kanapé Méret: Kanapé 230 cm felett Szín: Krémszínű Huzat: Quelle 02 A kanapé anyaga Huzat anyaga: Bouclé típusú anyag (hurkos szövet) Huzat összetétele: 100% poliészter Kopásállóság (Martindale): 80 000–90 000 ciklus Ülőfelület típusa: Hullámos rugók és bútorszivacs Hab típusa: PUR T30 (közepesen kemény) Szerkezet: Tömör fa, forgácslap A kanapé méretei (tolerancia ± 3 %) Szélesség: 232 cm Mélység: 143 cm Magasság: 85 cm Ülőfelület szélessége: 200 cm Ülésmagasság: 38 cm Ülőfelület mélysége: 71 cm / 130 cm Lábak magassága: 4,5 cm Karfák szélessége: 15 cm Karfák magassága: 60 cm Fekvőfelület: 130 x 200 cm Kanapé teherbírása: 110 kg / 1 ülőhely Súly: 80 kg (bruttó) Felszereltség Tárolóhely: Igen Elhelyezés: A kanapé ülőrész alatt Háttámasz párnák cipzáros rögzítéssel (3 db) A kanapé hátsó része is kárpitozott Megjegyzés: A kanapé belsejének dekorációs díszítése eltérhet a termék fotójától. Ággyá alakítás Ágyfunkció: Igen Ágyméret: 130 x 200 cm Kinyitás típusa: Kézi, lehajtható háttal Szétszerelt állapotban szállítjuk. Quelle szövet Vigyen luxus és kényelmi érzést nappalijába a prémium Quelle huzatanyaggal. Ez a modern bouclé szövet, jellegzetes hurkos struktúrájával nemcsak gyönyörű látványt nyújt és rendkívül puha tapintású, de lenyűgözi 315 g/m² vastagságával is. Ennek köszönhetően az anyag telített, formailag stabil, exkluzív megjelenést kölcsönöz a kanapéjának, és kiemelkedő kényelmet biztosít az aktuális beltéri trendekkel összhangban. Ne hagyja, hogy a finom megjelenés megtévessze – a Quelle szövet a mindennapi kihívásokra készült. A szigorú laboratóriumi teszteken kiválóan megállta a helyét: magas kopásállósággal büszkélkedhet akár 90 000 ciklusig (Martindale teszt), növelt csomósodás-ellenállással és a legmagasabb értékeléssel (A kategória) a szakadásállóságra és varratok szétfutására. Az európai REACH normáknak is megfelel, amelyek biztosítják a 100% egészségügyi ártalmatlanságot káros vegyszerek nélkül. Ezáltal egy biztonságos és tartós huzatot kap, amely hosszú évekig megőrzi szép megjelenését.
| Szélesség: | 232 cm |
|---|---|
| Mélység: | 143 cm |
| Magasság: | 85 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Stílus | Modern |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Bézs |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Több mint háromszemélyes, Háromszemélyes |
| Párnákkal | Igen |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Alak | Sarok |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Háromszemélyes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Kanapé alvófelület | 130 x 200 cm |
| Zobrazení v ar | Ano |

90×230×140 cm, balos, jobbos

83×230×140 cm, ágyazható, balos

86×201×140 cm, ágyazható, balos

83×230×140 cm, ágyazható, balos

Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron