
AKCIÓ Fekete BALI MARK szék fekete lábakkal II. minőség
82×48×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
RaktáronMéretek 83×48×56 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Műanyag: Fekete Öko bőr: Fekete Polipropilén: Fekete Méretek Szélesség: 48 cm Ülésmélység: 43 cm Mélység: 55,5 cm Magasság: 82,5 cm Ülésmagasság: 45,5 cm Támlamagasság: 37 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 4,4 kg Kialakítás Ergonomikus kialakítású háttámla és ülés Párnázott ülőke öko bőr huzattal Polipropilénből készült tartós szerkezet Egyszerű, minimalista és időtlen dizájn Merüljön el a könnyedség és a harmonikus légkör világában otthonában. Egy világos tér tele gyengéd színekkel és fénnyel már nem csupán álom. Az északi stílus megfelel a modern lakhatás követelményeinek – levegős, praktikus és elegáns. A skandináv stílusú étkezőben kiválóan alkalmazható a funkcionális és vizuálisan tiszta bútor. Az elegáns fekete színű kialakítás remekül illeszkedik a világos belső térbe, elegáns kontrasztot teremtve. A fekete BALI MARK étkezőszékek fokozzák a tér északi jellegét. Ne féljen kiegészíteni a belső teret sötétkék, zöld vagy antik rózsaszín akcentussal – az eredmény meglepően hatásos lesz. Megjegyzés: A termék nem kereskedelmi célra, csak otthoni használatra készült.
| Szélesség: | 48 cm |
|---|---|
| Mélység: | 56 cm |
| Magasság: | 83 cm |
| Stílus | Modern, Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Öko-bőr, Műanyag |
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Fekete |
| Kárpitozott | Igen |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Teherbírás | 100 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Huzat | Párnázott |
| Szett | Darabos |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 45,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Háttámla alakja | Lekerekített |
| A háttámla magassága | 37 cm |
| Súly | 4,4 kg |

82×48×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
81×51×55 cm, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 11 webáruházban
Raktáron
86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
88×55 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott

Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×54×55 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron