











Méretek 85×220×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé anyaga Váz: Forgácslap, tömör fa Kárpit: Kronos 13 Kárpit színe: Kék Kárpit összetétele: 100% Poliészter Kárpit anyaga: Velúr szövet Kopásállóság (Martindale): 50 000 Ülőfelület típusa: Habszivacs töltet Hab típusa: Poliuretán hab T30 Lábak: Műanyag A kanapé Kronos szövetbe van burkolva, amely kellemes és sima felülettel rendelkezik finom csillogással. Legnagyobb előnyei a 270 g/m2 nagy gramm súly, színállandóság és magas kopásállóság. Az ülőfelület rugalmas poliuretán habból áll, amely kényelmes ülést biztosít. A szerkezetet erős forgácslap alkotja, amely tömör fával van kiegészítve. A kanapé méretei Kialakítás: Sarok ülőgarnitúra Sarok: Univerzális Szélesség: 220 cm Mélység: 140 cm Magasság: 85 cm Ülésmagasság: 37 cm Ülőfelület mélysége: 71 cm Alvófelület: 130 x 200 cm Felszereltség Tárolóhely: Igen (a kanapé ülőrészénél) Ágyazható kialakítás: Igen Szabad támasz párnák: 3 db Díszpárnák: 2 db Szétszerelt állapotban szállítjuk. Megjegyzés: A forgácslap dekorációja a kanapé belsejében eltérhet a termékfotótól. Kronos Sametový és finom felület rövid szálakkal a Kronos szövetet a velúr anyagok közé sorolja. Az érintésre kellemes textília finom csillogással és árnyékoló hatással rendelkezik. Tulajdonságai miatt a Kronost a kárpitos iparban használják kárpitanyagként. A Kronos textília előnye a fényállóság is. A természetes fény hatására a színek jelentősen nem változtatják meg megjelenésüket. Javasolt speciális tisztítószerekkel tisztítani kárpitozott bútorokhoz. 100% poliészterből készül, közepes grammsúllyal, 270 g/m2. A használt textíliák fontos paramétere a szilárdságuk és kopásállóságuk, az úgynevezett Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy bizonyos ciklusszám után az anyag kopást mutat. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Kronos anyag esetében a ciklusszám 50.000. Az otthoni szokásos anyagok körülbelül 20.000 ciklussal rendelkeznek.
| Szélesség: | 220 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 85 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Stílus | Modern, Ipari |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Kék |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Több mint háromszemélyes, Háromszemélyes |
| Párnákkal | Igen |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Alak | Sarok |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Háromszemélyes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 37 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Kanapé alvófelület | 130 x 200 cm |
| Ülésmélység | 71 cm |
| Súly | 55 kg |

83×230×140 cm, ágyazható, balos

90×230×140 cm, balos, jobbos

86×201×140 cm, ágyazható, balos

83×230×140 cm, ágyazható, balos

Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Álló
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Kiszállítás 1 hét múlva
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron