







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Grammsúly: 400 g/m2 Szín Sötétkék Méret 70 x 140 cm Kialakítás Egy elegáns bordűrrel Akasztóval Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány Maximálisan 60 °C-on mosható Közepes hőmérsékleten szárítható szárítógépben Ne mossa cipzárral és fém kampókkal rendelkező ruhákkal A hosszú távú lágyság, puhaság és nedvszívóképesség érdekében az öblítő használatása nem ajánlott Inspirálódjon tovább Bútor Gyerekeknek
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Készlet | Szett |
| Minta | Egyszínű, Állatok |
| Termék színe | Kék |
| Anyaga | 100% pamut |
| Méret | 70 x 140 cm |
| Grammsúly | 400 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Akasztófül | Igen |
| Ár | 2 500 Ft felett |
| Szett | Igen |
Felhasználói értékelések
Kiszállítás 4 nap alatt
Ár , érték és minöség jó
Vásárolva itt: Elerheto Otthon

Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
50×100 cm, pamut, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, szett, pamut
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
15×24 cm, frottír, pamut
Raktáron
70×140 cm, szett, pamut
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
Pamut, egyszínű, állatos motívummal
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron