






Méretek 82×47×51 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 40 375 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Polipropilén: Sötétszürke / antracit Szék méretei (+/- 1 cm) Szélesség: 47 cm Magasság: 82 cm Mélység: 51 cm Ülésmagasság: 44 cm Ülőfelület mélysége: 39 cm Ülőfelület szélessége: 46 cm Teherbírás: 100 kg Súly: kb. 3,4 kg Kialakítás 4 db étkezőszék Ergonomikusan formázott ülőfelület Beltéri és kültéri felhasználás lehetséges Könnyű ülőfelület, amely könnyen karbantartható Levehető lábak a könnyű szezonális tárolás érdekében Ajánljuk a szín megőrzéséhez védeni a hosszan tartó napsugárzástól Szétszerelt állapotban szállítjuk Stílusos szék otthonra és kertbe Ez a modern szék nagyszerű választás a mindennapi otthoni és kültéri használatra. Könnyű, de ellenálló polipropilén konstrukciójának köszönhetően könnyen mozgatható a konyhából vagy étkezőből a terasza, erkélyre vagy kertbe. Az ergonomikusan formázott ülőfelület kényelmet biztosít családi összejövetelekhez, munkához az asztalnál vagy pihenéshez a friss levegőn. Minimalista dizájnja emellett remekül illeszkedik a modern belső terekhez és kültéri helyekhez is, ahol kellemes helyet teremt egy gyors kávéhoz, nyári ücsörgéshez vagy napozós pihenéshez.
| Szélesség: | 47 cm |
|---|---|
| Mélység: | 51 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Készletek darabszáma | 4 db |
| Ülőrész anyaga | Műanyag |
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Szürke |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Teherbírás | 100 kg |
| Huzat | Párnázás nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Ülőhelyek száma | 4 fő részére |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Szett | Szett |
| Ülésszélesség | 46 cm |
| Háttámla alakja | Lekerekített |
| Ülésmélység | 39 cm |
| Súly | 13,6 kg |

Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban

Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

Fa, diófa
RaktáronIngyenes szállítás
80×56×54 cm, kárpitozott, 2 db
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, fém

86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Modern stílusú, kárpitozott, fém

Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban

Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott

74×51×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, kőrisfa
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×55 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Fa, modern stílusú, tölgyfa

86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
73×61×53 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron