



Méretek 78×80×80 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 69 900 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
✔️ Modern és kompakt – az esztétikus megjelenést praktikus használattal ötvözi. ✔️ Kerek asztallap – kényelmes használatot biztosít, és meghitt hangulatot teremt a közös étkezésekhez. ✔️ Masszív szerkezet – a stabil, Y alakú acéllábak hosszú évekre tartó tartósságot nyújtanak. ✔️ Sokoldalú használat – ideális mindennapi használatra és különleges alkalmakra is.
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 80 cm |
| Magasság: | 78 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Kerek |
| Stílus | Modern, Ipari |
| Szín | Bézs |
| Fa mintázat | Diófa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztallap anyaga | Fa |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb, X alakú |
| Állapot | Új |
| Asztallap formája | Kerek |
| Súly csomagolással együtt | 26 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

Modern stílusú, 6-személyes, matt
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, matt
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, tölgyfa

78×80×80 cm, kerek, modern stílusú

76×80 cm, bővíthető, modern stílusú

77×90 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, kerek, matt
Raktáron
60×70 cm, bővíthető, modern stílusú

78×90 cm, bővíthető, modern stílusú

6-személyes, rusztikus, matt
Raktáron
60×70 cm, bővíthető, modern stílusú

76×80 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, 6-személyes, fém lábakkal
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
6-személyes, rusztikus, matt
Raktáron
76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

73×168×85 cm, bővíthető, modern stílusú
Raktáron
60×70 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, modern stílusú, négyzet alakú
Raktáron
78×90 cm, bővíthető, modern stílusú

76×75 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, kerek, modern stílusú
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, fém lábakkal
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, fém lábakkal
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, fém lábakkal
Raktáron
75×108 cm, bővíthető, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
75×110-150 cm, bővíthető, modern stílusú
Raktáron
76×120×80 cm, modern stílusú, diófa

76×90 cm, modern stílusú, matt

Kerek, modern stílusú, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
Fali, fa, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Modern stílusú, matt, tölgyfa

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

41×110×60 cm, fa, fém

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, fa, fém

77×110 cm, bővíthető, kerek

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

195×50×40 cm, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes

195×63×43 cm, modern stílusú, matt

Fali, fém, modern stílusú

Modern stílusú, tölgyfa, gurulós