








Méretek 60-76×110-148×70 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 106 900 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
✔️ Modern megjelenés lekerekített asztallap- és talpélekkel ✔️ Az asztallap 148 cm-ig nyitható ✔️ Fokozatmentes magasságállítás 60-76 cm között ✔️ Az asztallap egyszerű nyitása szinkron vezetősíneknek köszönhetően ✔️ Masszív láb, amely teljes stabilitást biztosít az átalakítható asztalnak ✔️ A dohányzóasztal és az étkezőasztal funkcióinak ideális kombinációja egyetlen bútorban
| Szélesség: | 110-148 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Magasság: | 60-76 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Szín | Bézs |
| Felület | Matt |
| Állapot | Új |
| Állítható magasság | 60 - 76 cm |
| Bővítőlapok száma | 1 db x 38 cm (asztallap alatt) |
| Asztallap formája | Téglalap alakú (lekerekített élek) |
| Funkció | Asztallap szétnyitása (magasság beállítással) |
| Súly csomagolással együtt | 44,5 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

Tükörrel, világítással, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×108×41 cm, tükörrel, világítással
Raktáron
Tükörrel, világítással, modern stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

41×110×60 cm, fa, fém

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Fali, fém, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Modern stílusú, matt, tölgyfa

Fali, fa, fém

45×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Fali, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa