





Méretek 60×120-160×70 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a dohányzóasztal az érdekes dizájn mellett a praktikusság és a széles színválaszték ötvözetét kínálja. Az asztallap alá rejtett 40 cm-es bővítőlappal 160 cm-re nagyobbítható az asztal. A nagyobb felületet minden bizonnyal jól fog jönni a vendégek fogadásakor, vagy a családi vagy baráti összejöveteleken.
| Szélesség: | 120-160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Magasság: | 60 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Modern |
| Szín | Bézs |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Asztalláb típus | Egy láb, Klasszikus, Három láb |
| Asztallap anyaga | Fa |
| Állapot | Új |
| Bővítőlapok száma | 1 db x 40 cm (asztallap alatt) |
| Anyag | Forgácslap |
| Funkció | Asztallap szétnyitása |
| Súly csomagolással együtt | 44 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

60×70 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, modern stílusú, tölgyfa

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

78×90 cm, bővíthető, modern stílusú

76×90 cm, modern stílusú, matt

76×80 cm, bővíthető, modern stílusú

75 cm, ⌀ 80 cm, kerek, modern stílusú
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, matt
Raktáron
78×90 cm, bővíthető, modern stílusú

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

76×120-150×80 cm, modern stílusú, tölgyfa

Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
60×70 cm, bővíthető, modern stílusú

76×75 cm, bővíthető, modern stílusú

75×120×70 cm, tölgyfa, matt

Bővíthető, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
73×168×85 cm, bővíthető, modern stílusú
Raktáron
Tölgyfa, rusztikus, matt
Ingyenes szállítás
76×75 cm, bővíthető, modern stílusú

Modern stílusú, matt, 4-személyes
Raktáron
76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

75×108 cm, bővíthető, 6-személyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, kerek, diófa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kerek, tölgyfa, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
60×70 cm, bővíthető, modern stílusú

78×80×80 cm, kerek, modern stílusú

Bővíthető, modern stílusú, négyzet alakú
Raktáron
76×80 cm, bővíthető, modern stílusú

76×75 cm, bővíthető, modern stílusú

76×75 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

41×110×60 cm, fa, fém

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Modern stílusú, matt, tölgyfa

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

60×120-160×70 cm, bővíthető, modern stílusú

Fali, fém, modern stílusú

55×100-140×60 cm, bővíthető, modern stílusú

Fali, fa, fém

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

77×110 cm, bővíthető, kerek

76×90-105×90-105 cm, kerek, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Fali, modern stílusú