



Méretek 45×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter Szín Szürke Fehér Méretek Szélesség: 45 cm Hosszúság: 45 cm Kialakítás Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C Szárítógépben alacsony hőfokon szárítható, 60 °C-ig Nem szükséges vasalni Cipzáras záródás A csomag 1 db-ot tartalmaz Inspirálódjon tovább Párnahuzatok Lakástextil Sötétítők és függönyök Szőnyegek Díszpárnák Plédek és ágytakarók
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Anyag | Pamut, Poliészter |
|---|---|
| Minta | Egyszínű, Csíkok |
| Szín | Fehér |
| Rögzítés | Cipzár |
| Forma | Négyzet |
| Termék színe | Fehér, Szürke |
| Párna mérete | 45 x 45 cm |
| Szárítógépben szárítható | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Kétoldalas | Nem |
| Elhelyezés | Beltéri |
| A csomagban lévő db szám | 1 |
| Típus | Dekoratív huzatok |
| Hosszúság | 45 cm |
| Anyaga | Poli-pamut |
| Készletek | Külön párnahuzat |

45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Pamut
Raktáron

Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, csíkos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Szatén, cipzáras, pamut
Raktáron

Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, szabálytalan formájú
Raktáron
Cipzáras, modern stílusú, téglalap alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron

Cipzáras, modern stílusú, egyszínű
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, szabálytalan formájú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, virágos, rusztikus
Raktáron

Egyszínű
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, modern stílusú, egyszínű
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron

160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron