

















A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 35 368 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szék: Polipropilén – fekete Asztal: Fém – fekete A szék méretei Szélesség: 54 cm Ülőfelület szélessége: 30–46 cm Háttámla szélessége: 52,5 cm Mélység: 55 cm Ülő mélység: 41 cm Magasság: 82,5 cm Ülés magassága: 45 cm Háttámla magassága: 39 cm Magasság a földtől a kartámaszig: 65 cm Teherbírás: 120 kg Az asztal méretei Hosszúság: 50 cm Szélesség: 50 cm Magasság: 70 cm Súly: 2,5 kg Kialakítás Praktikus és mobil kerti garnitúra Alkalmas kisebb erkélyre vagy teraszra is Stapelhető szék A székek lábai eltávolíthatók a könnyű szezonon kívüli tárolás érdekében Fogantyú az asztal közepén a könnyű hordozhatóság érdekében Tartós fém szerkezet az asztalnál A műanyag nem UV-stabil, a székeket javasolt védeni a hosszú távú napsugárzástól Szétszerelt állapotban szállítjuk Stílusos ülőhely minden kültéri térhez A kerti garnitúra ideális megoldást kínál a kert, az erkély és a terasz kellemes pihenőhelyének kialakításához. Univerzális dizájnjának köszönhetően könnyedén illeszkedik a modern és klasszikus kültéri terekbe, jól kombinálható különféle színes kiegészítőkkel és környezeti tárgyakkal. Praktikus kialakításának előnyeit a mindennapi használat során is élvezheti, akár reggeli kávézáshoz, délutáni pihenéshez vagy baráti összejövetelekhez. Kompakt méretei lehetővé teszik a kényelmes használatot kisebb helyeken is, anélkül hogy a kényelem rovására menne.
| Anyag | Műanyag, Fém |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Ülőhelyek száma | 2 fő részére |
| Szék mélysége | 55 cm |
| Szék szélessége | 54 cm |
| Asztal anyaga | Fém |
| Szék anyaga | Műanyag |
| Szék magassága | 82,5 cm |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Összecsukható | Egymásra rakható |
| Elhelyezhetőség | Rögzített |
| Típus | Ülőgarnitúra |
| Szett | Szett |
| Háttámla kialakítása | Perforált |
| Asztal magassága | 70 cm |
| Stílus | Modern |
| Súly | 11,3 kg |
| Asztal átmérője | 50 cm |

Fém, rakásolható
Raktáron
Fém, műanyag, rakásolható
Raktáron
Fém, műanyag, rakásolható
Raktáron
Fém, műanyag, rakásolható
Raktáron
Fém, műanyag, rakásolható
Raktáron
Fém, műanyag, rakásolható
Raktáron

Fém, műanyag, átmérő
Raktáron
Fém, műanyag, rakásolható
Raktáron
Fém, műanyag, rakásolható
Raktáron
Fém, műanyag, rakásolható
Raktáron

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Összecsukható, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, állítható
Raktáron
Fém, műanyag, rakásolható
Raktáron
Fém
Raktáron
Összecsukható, fém
Raktáron
Fa
Raktáron
Összecsukható, fa
Raktáron
Fa
Raktáron


Műanyag
Raktáron
Összecsukható, fém, műanyag
Raktáron
Rattan, állítható
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Összecsukható, fa, műanyag
Raktáron
Fém
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Kiszállítás 1 hét múlva
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron