













Méretek 89×50×65 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Acél: Fekete Nylon: Fekete Méretek Szélesség: 50 cm Mélység: 65 cm Magasság: 89 cm Ülésmagasság: 42 cm Acél konstrukció: 4,2 x 1,4 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 4,8 kg Kialakítás A csomag tartalma: 2 db kertiszék Erős acél konstrukció porszórt bevonattal Stókozató kialakítás Gyorsan száradó, légáteresztő ülőke szövet Kültéri használatra alkalmas Időjárásálló Könnyen tisztítható Lapszállításban Csomag: 75 x 7,5 x 78 cm, 8,5 kg Pihenés a kertben Hozzon létre egy tökéletes helyet a szabadtéri pihenéshez. A kültéri ülőhely ideális a nyugodt pillanatokhoz egy könyvvel, egy csésze kávéval vagy kellemes társaságban. A szilárd konstrukció és az ellenálló anyagok garantálják a hosszú élettartamot még kedvezőtlen időjárás esetén is. Ennek a széknek az elegáns dizájnja remekül kiegészíti teraszát, kertjét vagy balkonát, és lehetővé teszi, hogy minden napsütéses napot teljes mértékben élvezzen.
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 65 cm |
| Magasság: | 89 cm |
| Anyag | Fém |
|---|---|
| Karfák | Karfákkal |
| Csomagolás | 2 |
| Ülésmagasság | 42 cm |
| Szék mélysége | 65 cm |
| Összecsukható | Egymásra rakható |
| Típus | Ülőgarnitúra |
| Párnázat | Nincs párnázat |
| Szett | Szett |
| Szék magassága | 89 cm |
| Kinézet | Fotelek |
| Szék szélessége | 50 cm |

89×50×65 cm, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron

97×55 cm, fém, rakásolható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
90×55 cm, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, rakásolható
Raktáron
72×52 cm, természetes rattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron

82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
105×56×65 cm, összecsukható, fém
Elérhető 9 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag
Raktáron
Fa, teakfa
Ingyenes szállítás
Karfás
Raktáron
111×60×65 cm, műanyag, összecsukható
Raktáron
Karfás
Raktáron
95×55×72 cm, összecsukható, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
105×53×65 cm, összecsukható, fém
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, fém, karfás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Összecsukható, fém
Raktáron
105×56×65 cm, műanyag, összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag
Ingyenes szállítás
Fém
Raktáron

Műanyag, rakásolható
Ingyenes szállítás
Rakásolható
Raktáron

86×57 cm, fém, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Karfás
Raktáron
74×52 cm, műrattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
86×57 cm, fém, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
86×57 cm, műanyag, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron