














Méretek 80×46×52 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Műanyag (polipropilén): Kék Méretek A háttámla szélessége: 42 cm A ülőfelület szélessége: 40 cm Teljes mélység: 52 cm Magasság: 80 cm Ülésmagasság: 45 cm A karfa magassága a földtől: 64 cm A karfák teljes szélessége: 55 cm A karfák belső távolsága elöl: 48 cm A karfák belső távolsága hátul: 47 cm Súly: 4,45 kg Teherbírás: 120 kg Kialakítás Rakásolható Könnyű szerkezet Modern, légies design A műanyag nem UV-stabil, a széket javasoljuk védeni a napsugárzástól Szétszerelt állapotban szállítjuk Túlságosan telezsúfolt belső tér, tele nehéz bútorokkal és élénk színekkel nem a te stílusod? Válassz könnyedséget, légies kialakítást és egyszerű vonalvezetést. A műanyag székek kiváló kiegészítők a modern otthonokba, ahol a praktikusság és az időtálló megjelenés nyer. A strapabíró anyagnak, könnyű karbantartásnak és alacsony súlynak köszönhetően ideális választás mindennapos használatra - legyen az étkezőasztalnál, munka sarokban vagy a teraszon. A műanyag székek kiválóan illenek kisebb helyiségekbe is, ahol formájukkal és színükkel optikailag tágítják a teret.
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 52 cm |
| Magasság: | 80 cm |
| Funkció | Rakásolható |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Karfás | Igen |
| Szín | Kék |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfákkal |
| Teherbírás | 120 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Elhelyezés | Beltéri, Kültéri |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 47 cm |
| Összecsukható | Egymásra rakható |
| Elhelyezhetőség | Rögzített |
| Típus | Ülőgarnitúra |
| Háttámla kialakítása | Perforált |
| Stílus | Modern |
| Súly | 4,45 kg |

80×42×52 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
Műanyag, rakásolható
Raktáron
Fém
Raktáron
Műanyag, rakásolható
Raktáron
80×42×52 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
80×46×52 cm, műanyag, karfás
Raktáron
80×42×52 cm, műanyag, karfás
Raktáron
110×56×75 cm, összecsukható, fa
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
110×56×75 cm, összecsukható, fa
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
80×42×52 cm, műanyag
Raktáron
80×42×52 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
89×57×62 cm, összecsukható, fa
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
Műanyag
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
79×53 cm, fém
Ingyenes szállítás
Fém
Raktáron
110×56 cm, fa, teakfa
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
90×55 cm, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
73×32 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, teakfa
Ingyenes szállítás
89×57 cm, összecsukható, fa
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
89×57×62 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, teakfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Karfás
Raktáron
Műanyag
Raktáron
89×57 cm, összecsukható, fa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Karfás
Raktáron
Fém, műrattan
Raktáron
Karfás
Raktáron
Műanyag
Ingyenes szállítás
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron