

Méretek 45×45 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 3214 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat anyaga: 100% poliészter Töltet anyaga: 100% poliészter Szín Bézs (taupe) Méretek Szélesség: 45 cm Hosszúság: 45 cm Súly: 0,46 kg Kialakítás Levehető és mosható huzat cipzáras záródással A töltet a csomag része Ajánlott mosási hőmérséklet 30–40 °C (a gyártó címkéje alapján) Fehérítés tilos Szárítógépben szárítani tilos
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Töltet | Poliészter |
|---|---|
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Forma | Négyzet |
| Párna típus | Dísz |
| Minta | Egyszínű |
| Rögzítés | Cipzár |
| Töltet anyaga | 100% poliészter |
| Párna mérete | 45 x 45 cm |
| Hossz | 45 cm |
| Alak | Szív |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Típus | Díszpárnák |
| Súly | 0,46 kg |

Hipoallergén, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban

50×70 cm, poliészter töltetű, pamut
Raktáron
Poliészter töltetű, pamut, hipoallergén
Raktáron
40×40 cm, hipoallergén, négyzet alakú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
70×90 cm, tollas, pamut
Raktáron
50×70 cm, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron
70×90 cm, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron
50×70 cm, pamut, hipoallergén
Raktáron
70×90 cm, pamut, hipoallergén
Raktáron
40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hipoallergén, klasszikus
Raktáron
40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, pamut, hipoallergén
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
70×90 cm, anatómiai, pamut

Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Fából
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron