

Méretek 45×45 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat: 100% poliészter Töltet: 100% poliészter – üreges szál Szín Fehér Méret Szélesség: 45 cm Hosszúság: 45 cm Súly: 300 g/m2 Részletek Antiallergén anyag Az üreges szál megőrzi a térfogatát és formáját Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Töltet | Poliészter |
|---|---|
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Hipoallergén | Igen |
| Forma | Négyzet |
| Párna típus | Klasszikus |
| Minta | Egyszínű |
| Felületi anyag | 100% poliészter |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Antiallergén | Igen |
| Évszak | Egész éves |
| Párna mérete | 45 x 45 cm |
| Grammsúly | 300 g/m2 |
| Javasoljuk | Gyerek kiságy |
| Hossz | 45 cm |
| Töltet anyaga | Üreges rost |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
A leírásnak és a funkciójának teljesen megfelel
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu
Már tavaly is vásároltam ilyen párnát karácsonyi ajándék lett belőle. Az idén is arra fogom használni mert a mérete pont megfelelő. Nem mellesleg kiválóan lehet használni a hétköznapokban is más mintájú huzattal. A steppelésnek köszönhetően nem csúszkál benne a töltet. Kényelmes kispárna csak ajánlani tudom másoknak is.
Mellékletek:
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu

Anatómiai, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
50×50 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
70×90 cm, hipoallergén, szabálytalan formájú
Raktáron
40×40 cm, hipoallergén, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
45×45 cm, pamut, hipoallergén
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
40×40 cm, dísz, pamut

Anatómiai, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
40×40 cm, dísz, pamut

40×40 cm, dísz, pamut

40×40 cm, dísz, négyzet alakú

50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Pamut, szabálytalan formájú, klasszikus
Raktáron
40×40 cm, dísz, négyzet alakú

50×70 cm, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron
40×66 cm, szabálytalan formájú, klasszikus

40×40 cm, dísz, pamut
Raktáron

50×70 cm, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron
Klasszikus
Raktáron

50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus

40×40 cm, dísz, pamut
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
Memóriahabos, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
40×40 cm, dísz, pamut

48×74 cm, klasszikus, egyszínű
Raktáron
Téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Álló
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
50 cm, ⌀ 45 cm, kerek, fém
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
25×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva