



Méretek 70×90 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Felületi anyag: Felső réteg – 100% mikroszál (85 g/m²) | Alsó réteg – nem szőtt textília (20 g/m²) Töltet: 100% poliészter – üreges szál Szegély: nyomtatott mikroszál (85 g/m²) Szín Fehér Méretek Szélesség: 70 cm Hosszúság: 90 cm Súly: 1100 g Részletek Antiallergén Puha, tartós és könnyű Kellemes tapintású Ajánlott mosási hőmérséklet: legfeljebb 40 °C fehér ruhákhoz való mosószerrel Ne szárítsa közvetlen napfényen
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 90 cm |
| Hipoallergén | Igen |
|---|---|
| Forma | Téglalap |
| Párna típus | Klasszikus |
| Minta | Egyszínű |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Antiallergén | Igen |
| Javasoljuk | Standard egyszemélyes ágy, Standard franciaágy |
| Párna súlya | 1100 g |
| Töltet anyaga | Üreges rost |
| Allergiásoknak | Allergiások számára |
| Huzat anyaga | Mikroszálas, Nem szőtt szövet |

70×90 cm, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
46×46 cm, dísz, pamut
Raktáron
Anatómiai, memóriahabos
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
30×50 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
Anatómiai, memóriahabos
Raktáron
Klasszikus, egyszínű
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
74×48 cm, szatén, klasszikus
Raktáron
Anatómiai, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Poliészter töltetű, poliészter huzattal, hipoallergén
Raktáron
Téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
50×70 cm, hipoallergén, klasszikus
Raktáron
Dísz, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Poliészter töltetű, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Anatómiai, poliészter huzattal, hipoallergén
Raktáron
Dísz, pamut, szabálytalan formájú
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×45 cm, anatómiai, tollas
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
40×40 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
50×40 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
Pamut, poliészter huzattal, egyszínű

Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron