









Méretek 71×70×70 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 14 846 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Lap: Edzett üveg Fém: Fekete, porfestett Méretek +/- 0,5 cm Szélesség: 70 cm Hosszúság: 70 cm Magasság: 72,5 cm Üveg vastagsága: 4 mm Súly: 9 kg Kialakítás Asztallap edzett üvegből Időtálló fém keret Asztal erkélyre és kertre is alkalmas A kereten látható hegesztések Szétszerelt állapotban szállítjuk Csomagolás: 73,5 x 73 x 8 cm, 9,3 kg A kert a nyugalom, pihenés, valamint a családdal és barátokkal való találkozások helye. Pár jól megválasztott bútordarab segítségével könnyedén átalakíthatja a kinti teret kellemes menedékké, ahol élvezheti a reggeli kávét, a nyári ebédet és az esti ücsörgést. A praktikus és tartós kerti bútor lehetővé teszi, hogy gondtalanul élvezze a kint tartózkodást, maximális kényelem mellett. Alakítson ki egy olyan környezetet, ahová minden nap szívesen tér vissza.
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Magasság: | 71 cm |
| Anyag | Fém |
|---|---|
| Forma | Négyzet |
| Szín | Fekete |
| Termék színe | Fekete |
| Kültéri használatra alkalmas | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Lap anyaga | Üveg |
| Típus | Étkező |
| Kinyitható | Szilárd |
| Hosszúság | 70 cm |
| Helyek száma | 4 személyes |
| Tábla alakja | Kerek |
| Súly | 9,3 kg |

Összecsukható, fa, bővíthető
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Fa, akácfa, téglalap alakú
Raktáron
Műanyag, összecsukható, bővíthető
Kiszállítás 1 nap múlva
75×65×130 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, összecsukható, téglalap alakú
Raktáron
Fa, akácfa, kerek
Ingyenes szállítás

72×60×60 cm, fém, négyzet alakú
Raktáron
Műanyag, összecsukható, bővíthető
Raktáron
68×70×40 cm, fém, téglalap alakú
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron

Gumis, pamut
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal

4×120×23 cm, laminált, matt
Raktáron
Matracvédő
Raktáron

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron