








Méretek 80×46×54 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 8995 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Műanyag: Fehér Fa: Bükk A szék méretei Szélesség: 46 cm Ülő rész szélessége: 46 cm Mélység: 54,5 cm Ülő rész mélysége: 41 cm Magasság: 80 cm Ülőmagasság: 42,5 cm Teherbírás: 120 kg A skandináv stílus szimbóluma kétségtelenül a természet. A természet által inspirált stílus harmóniát és északi eleganciát hoz az összes enteriőrbe. Térj vissza a természetes gyökerekhez az étkeződben és a konyhádban. A skandináv étkezők légiesek, barátságosak és nagyon praktikusak. Tanuld meg kombinálni és rétegezni a pasztell színeket, mintákat és anyagokat. Egyszerű étkezőszékeket bátran kombinálhatod látványosabb kiegészítőkkel. Fehér étkezőszék Kito masszív asztallal meleg eredményt ad. Skandináv Kito székek kényelmesek, és jól illenek kicsi és nagy helyiségekbe is. Az északi hangulatot friss fűszernövények lenből készült függő kaspókban és nagy lámpák erősítik meg.
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 80 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Stílus | Skandináv |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Ülőrész anyaga | Műanyag |
| Termék színe | Fehér |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Láb típusa | Négy láb |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Huzat | Párnázás nélkül |
| Lábak anyaga | Fa |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Ülésmagasság | 42,5 cm |
| Súly | 4 kg |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |

74×51×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, kőrisfa

Fa, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban

86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa

86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Forgó, kartámasszal, tölgyfa
Raktáron
45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
93×43×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, kárpitozott, rusztikus
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, modern stílusú, tölgyfa

Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
76×56×55 cm
RaktáronIngyenes szállítás
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron