





A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 5594 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágynemű A hálószobai textíliák állandó és legelterjedtebb anyaga kétségkívül a pamut . Az ügyfelek értékelik kiváló jellemzőit és elérhető árát. A pamut légáteresztő, puha és kiválóan elvezeti a nedvességet. Az előmosott kialakítás tapintásra lágyabb, rugalmasabb és kevésbé zsugorodik, mivel az anyag speciális mosási folyamaton ment keresztül még a varrás előtt . Lehetséges hátránya a ráncosodás, ami miatt vasalást igényel. Az évek során kipróbált pamut természetes szál, amely gyapotnövényből származik, és kíméletes az egész test bőréhez . Anyag 100% előmosott pamut Gramázs: 114 g/m2 Szín Mustár Sárga Jellemzők Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 40°C (a gyártói címke szerint) Az ágyneműt vasalni kell Gyakorlati tanácsok Az ágyneműt külön, mindig kifordítva és cipzárral zárva mossa Használjon a anyaghoz és színvilághoz megfelelő mosószert Mosás után válasszon kímélő centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, ezzel elkerülheti az anyag sérülését és a színek kifakulását A csomag tartalma a kiválasztott variáns szerint Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 160 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 160 x 200 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 160 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 160 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 200 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 200 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Motívumok | Állatok |
| Rögzítés | Gombos, Cipzáras |
| Típus | Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 2 db 70 x 90 cm | 160 x 200 cm |
| Termék színe | Sárga |
| Anyaga | 100% pamut |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 220 cm, 200 x 220 cm, 160 x 200 cm, 200 x 200 cm, 160 x 220 cm |
| Ágynemű stílusa | Skandináv, Minimalista |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Ágynemű mintája | Egyszínű |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 200 cm, 2 db 70 x 90 cm | 160 x 200 cm, 2 db 70 x 90 cm | 160 x 220 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Évszak | Egész éves |
| Ár | Olcsó 5 000 Ft-ig |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Súly | 1,2 kg |

Pamut, gombos, francia
Raktáron
Pamut, mikroszálas, gombos
Raktáron
Pamut, gombos, francia
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, gombos
Raktáron
Pamut, mikroflanel, gombos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, krepp, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, virágos
Raktáron
Pamut, gombos, francia
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, francia
Raktáron
Mikroszálas, virágos, francia
Raktáron
Pamut, flanel, gombos
Raktáron
Mikroszálas, virágos, francia
Raktáron
Mikroszálas, csíkos, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, gombos
Raktáron
Mikroplüss, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, krepp, mikroszálas
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, egyszínű, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, virágos, cipzáras
Raktáron
Krepp, virágos, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, francia
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, matt, fa
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron