



















Méretek 82×54×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Anyag: Műanyag Szín: Zsályazöld Méretek Szélesség: 54 cm Ülés szélessége: 30–46 cm Háttámla szélessége: 52,5 cm Mélység: 55 cm Ülőfelület mélysége: 41 cm Magasság: 82,5 cm Ülés magassága: 45 cm Háttámla magassága: 39 cm Magasság a földtől a karfáig: 65 cm Teherbírás: 120 kg Kialakítás Eredeti forma a háttámlán és karfákon Helytakarékos stócolható kialakítás A műanyag nem UV-stabil – ajánljuk, hogy a széket védje a közvetlen napfénytől Szétszerelt állapotban szállítjuk Inspirálódjon tovább Székek Konyhabútor Konyha Asztalok
| Szélesség: | 54 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Kartámasszal | Igen |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Stílus | Modern |
| Ülőrész anyaga | Műanyag |
| Termék színe | Zöld |
| Láb típusa | Négy láb |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Anyaga | Műanyag |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Összecsukható | Egymásra rakható |
| Elhelyezhetőség | Rögzített |
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Ülőgarnitúra |
| Háttámla kialakítása | Perforált |
| Súly | 4,4 kg |

88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Fa, modern stílusú, kárpitozott

86×45×45 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, diófa
RaktáronIngyenes szállítás
79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×54×59 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Fém, rusztikus, 2 db
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron