





























Méretek 82×54×55 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 15 133 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Anyag: műanyag Szín: barna Méretek Szélesség: 54 cm Ülőrész szélessége: 30–46 cm Támla szélessége: 52,5 cm Mélység: 55 cm Ülőmélység: 41 cm Magasság: 82,5 cm Ülőmagasság: 45 cm Támla magassága: 39 cm Magasság a földtől a karfákig: 65 cm Teherbírás: 120 kg Kialakítás Eredeti támla és karfák formája Rakásolható kialakítás a helytakarékosság érdekében A műanyag nem UV-stabil – javasolt a széket védeni a közvetlen napsugárzástól Szétszerelt állapotban szállítjuk A kert nemcsak munkavégzés helye, hanem pihenés és találkozás a szeretteinkkel is. A jól megválasztott kerti bútor bármelyik zugot otthonos hellyé alakíthatja, ahol egész nap kellemesen érezhetjük magunkat. Műanyag székek a könnyűségük, könnyű karbantarthatóságuk és a mindennapi időjárási viszonyokkal szembeni ellenálló képességük miatt ideális választást jelentenek kültéri használatra. Kitűnően illenek teraszra, erkélyre, medence mellé, vagy a szabad ég alatti asztalhoz. A modern dizájn emellett stílust visz a szabadtéri környezetbe, és könnyedén kiegészíti bármelyik kerti bútorszettet.
| Szélesség: | 54 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Funkció | Rakásolható |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Összecsukható | Egymásra rakható |
| Elhelyezhetőség | Rögzített |
| Típus | Ülőgarnitúra |
| Háttámla kialakítása | Perforált |
| Stílus | Modern |
| Súly | 4,4 kg |

82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag

Műanyag
Raktáron
Fém
Raktáron
Karfás
Raktáron
Műanyag, rakásolható
Raktáron
Rakásolható
Raktáron
89×50×65 cm, fém
Raktáron
Fém, rakásolható
Raktáron
Karfás
Raktáron
Karfás
Raktáron
Fa, teakfa, karfás
Raktáron
Karfás
Raktáron
Fém
Raktáron

Műanyag, rakásolható
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag
Raktáron
Fém, műrattan
Raktáron
75×52 cm, rakásolható
Ingyenes szállítás
89×50×65 cm, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Fa, teakfa
Ingyenes szállítás
79×40 cm, műanyag
Raktáron
79×40 cm, műanyag
Raktáron
89×50×65 cm, fém
Raktáron

95×55×72 cm, összecsukható, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, teakfa
Ingyenes szállítás
Műanyag, rakásolható
Raktáron
Fa, teakfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron
89×50×65 cm, fém, rakásolható
Raktáron
Matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Raktáron
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
21×90×200 cm, rugós, hab
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
⌀ 40 cm, fali, kerek
Raktáron