











Méretek 140×200 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 4574 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat: 100% poliészter - mikroszál Töltet: Szilikon szál Felső rész súlya: 70 g/m 2 Töltet súlya: 90 g/m 2 Szín Fehér Zöld Sárga Súly csomagolással: 650 g Méretek +/- 5 % 140 x 200 cm Részletek Hűsítő könnyű nyári paplan Finom és puha felső anyag Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C (a gyártó címkéje szerint)
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Szezon | Nyár |
|---|---|
| Hipoallergén | Igen |
| Töltet | Üreges szál |
| Szín | Fehér |
| Termék színe | Fehér, Zöld |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Javasoljuk | Standard egyszemélyes ágy |
| Évszak | Nyári |
| Paplan szigetelő képessége | Hideg |
| Antiallergén | Igen |
| Felszín anyaga | 100% mikroszálas |
| Minta | Virágok |
| Allergiások számára | Allergiások számára |
| Súly | 0,65 kg |

140×200 cm, egész évben használható, hipoallergén
Raktáron
Nyári, hipoallergén
Raktáron
140×220 cm, nyári, hipoallergén

140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Téli, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
130×160 cm

Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Egész évben használható, hipoallergén
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
260×240 cm, nyári
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron

4×120×23 cm, laminált, matt
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal