







Méretek 88×321×140 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 270 013 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, U alakú kanapé Sarok változat: Univerzális Méret: Kanapé 300 cm felett Szín: Barna Huzat: Poso 04 A kanapé anyaga Huzat anyaga: Kordbársony (Velúr) Huzat összetétele: 90% poliészter, 10% nejlon Kopásállóság (Martindale): 35 000 ciklus Ülőfelület típusa: Kárpitszivacs Szivacs típusa: PUR T30 (közepesen kemény) Ülőfelületi szivacs vastagsága: 6 cm Lábak anyaga: Műanyag Szerkezet: Tömör fa, faforgácslemez A kanapé méretei (tűrés ± 3 %) Szélesség: 321 cm Mélység: 140 cm Magasság: 88 cm / 67 cm Ülésmagasság: 39 cm Ülőfelület szélessége: 271 cm Ottomán szélessége: 70 cm Ülőfelület mélysége: 50 cm / 110 cm Ülőfelület mélysége párna nélkül: 70 cm / 130 cm Párnák magassága: 47 cm Lábak magassága: 4,5 cm Alvó felület: 130 x 270 cm A kanapé teherbírása: 110 kg / 1 ülőhely Súly: 116 kg (bruttó) Felszereltség Tárolóhely: Igen Elhelyezés: A kanapé ülőfelülete alatt T18 szivacsból készült támaszpárnák A kanapé hátsó része is kárpitozott Megj.: Az ülőgarnitúra belsejében a faforgácslemez dekoráció eltérhet a termékfotótól. Ágy funkció Ágyazható: Igen Ágy mérete: 130 x 270 cm Ágyazás típusa: Kézi, lehajtható háttámlával Szétszerelt állapotban szállítjuk. Poso A puha Poso szövet megjelenésében a kordbársonyt idézi. Egyedi 3D hatása kellemes érzetet biztosít, emellett nagyon erős és tartós. Finom szálai könnyen tisztíthatók speciális kárpittisztító szerekkel. Különleges tulajdonságainak köszönhetően ülőgarnitúrák, fotelek és székek kárpitozására használják. 90% poliészterből és 10% nejlonból készült, 350 g/m 2 magas grammsúlyú. Az anyagok egyik fontos paramétere a szakítószilárdságuk és kopásállóságuk, azaz az úgynevezett Martindale teszt. Ez laboratóriumi körülmények között azt jelenti, hogy bizonyos ciklusszám után az anyag kopást mutat. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Poso szövet 35 000 ciklus színvonalával büszkélkedhet. Az általános háztartási anyagok kb. 20 000 ciklus körüli értéket produkálnak. Az anyag nem tartalmaz semmilyen AZO festéket vagy DMF-et.
| Szélesség: | 321 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 88 cm |
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Termék színe | Barna |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Nagyság | Többszemélyes |
| Forma | U alakú |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Lábmagasság | 4,5 cm |
| Ülésmagasság | 39 cm |
| Kanapé fekvőfelület | 130 x 270 cm |
| Súly | 116 kg |

85×303×143 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Raktáron
85×303×143 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Kiszállítás 3 hét múlva
Modern stílusú, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

88×321×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható

90×305×140 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Raktáron
85×303×143 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Kiszállítás 3 hét múlva
93×300×140 cm, modern stílusú, ágyneműtartós

90×305×140 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Raktáron
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 2 hét múlva
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható

85×303×143 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Raktáron
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 2 hét múlva
83×295×140 cm, ágyneműtartós, mindennapi alváshoz
Raktáron
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 2 hét múlva
83×295×140 cm, ágyneműtartós, lábakkal
Kiszállítás 2 hét múlva
85×285×146 cm, modern stílusú, ágyneműtartós

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

88×321×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
88×305×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
90×305×140 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Kiszállítás 3 hét múlva
90×305×140 cm, modern stílusú, ágyneműtartós

83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 2 hét múlva
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható

90×305×140 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Kiszállítás 3 hét múlva
Modern stílusú, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
88×305×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 2 hét múlva
Modern stílusú, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Szövet
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Modern stílusú, matt, fa
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
20×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron