








Méretek 88×305×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, U alakú kanapé Méret: 270 cm feletti kanapé Szín: Világosszürke Huzat: Monolith 92 A kanapé anyaga Huzat anyaga: Jemna és sima velúr szövet Monolith fémes fényekkel Huzat jellemzők: Vízlepergető kezelés a folyadékok felszívódásának csökkentésére, könnyen tisztítható szövet Huzat összetétele: 100% Poliészter Kopásállóság (Martindale): 100 000 ciklus Ülés típusa: Hullámrugó és kárpitozó hab Hab típusa: T30 (közepesen kemény) Szerkezet: Masszív fa, faforgácslap A kanapé méretei (tolerancia +/- 3%) Szélesség: 305 cm Mélység: 140 cm Magasság: 88 cm / 67 cm Ülőfelület szélessége: 271 cm Ülésmagasság: 39 cm Ülőfelület mélysége: 50 cm / 110 cm Lábak magassága: 2,5 cm Kartámlák szélessége: 17 cm Fekvőfelület: 130 x 270 cm Kanapé teherbírás: 110 kg / 1 ülőhely Súly: 107 kg bruttó Felszereltség Tárolóhely: Igen Elhelyezés: A kanapé ülőrészénél Támaszpárnák cipzáras záródással (4 db) aprított PU habbal töltve A kanapé hátsó része is kárpitozott Megjegyzés: A kanapé belső forgácslap mintázata eltérhet a termékfotótól. Ágy funkció Kinyithatóság ágyhoz: Igen Ágy mérete: 130 x 270 cm Kinyitás típusa: Manuális lehajtható háttámlával Szétszerelt állapotban szállítjuk. A Monolith szövet finom felülete miatt bársonyhoz hasonlítható enyhe fényességgel. Kivételes tulajdonságai, mint például a szilárdság, ellenállás és puhaság miatt kárpitozási anyagként használják. A Monolith textil előnye az ellenállás bolyhozódással és fénnyel szemben. Természetes fényhatás alatt a színek nem változnak jelentősen. A bársonyosan puha Monolith 100% poliészterből készül magasabb tömeggel, amelyet speciális védőréteg borít, amely hidrofil réteget képez, így megakadályozza a folyadékok azonnali átszivárgását. Folyadékkal való szennyeződés esetén azonnal papírtörlővel ajánlott felitatni. Tisztításhoz csak speciális kárpitozott bútor tisztító szereket használjon. A felhasznált anyagok fontos paramétere a szakítószilárdságuk és kopásállóságuk, amit Martindale-tesztként ismerünk. Laboratóriumi körülmények között azt jelenti, hogy egy bizonyos ciklusszám elérése után látható a szövet kopása. Minél nagyobb a szám, annál jobb. A Monolith szövet ciklusszáma közel 100.000. A háztartási szövetek általában 20.000 ciklus környékén vannak.
| Szélesség: | 305 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 88 cm |
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak | Lábakkal |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 39 cm |
| Ülésmélység | 50 cm, 110 cm |
| Alak | U alakú |
| Helyek száma | Többüléses |
| Lábmagasság | 2,5 cm |
| Kanapé alvófelület | 130 x 270 cm |
| Súly | 107 kg |
| Ülésszélesség | 271 cm |

85×303×143 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Raktáron
Ágyazható, lábakkal, fa
Raktáron
90×305×140 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Raktáron
85×285×146 cm, modern stílusú, ágyneműtartós

88×321×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 3 webáruházban

90×305×140 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Raktáron
Ágyazható, lábakkal, fa
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

88×321×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható

88×321×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

85×303×143 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Kiszállítás 3 hét múlva
90×305×140 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Kiszállítás 3 hét múlva
Modern stílusú, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
85×285×146 cm, modern stílusú, ágyneműtartós

93×300×140 cm, modern stílusú, ágyneműtartós

85×303×143 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Kiszállítás 3 hét múlva
85×303×143 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Kiszállítás 3 hét múlva
85×303×143 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Raktáron
Modern stílusú, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
88×305×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 2 hét múlva
Ágyazható, lábakkal, fa
Raktáron
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 2 hét múlva
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható

85×285×146 cm, modern stílusú, ágyneműtartós

90×305×140 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Raktáron
83×295×140 cm, ágyneműtartós, mindennapi alváshoz
Raktáron
Modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Szövet
Raktáron
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×80×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Álló
Raktáron
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva