Ajánljuk
U alakú ülőgarnitúra SMART COSARO 295x140 cm, bézs
Méretek 83×295×140 cm
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 309 290 Ft
- 2025. 11. 19. - 309 290 Ft
- 2025. 10. 27. - 286 380 Ft
- 2025. 02. 10. - 309 290 Ft
- 2025. 02. 09. - 294 678 Ft
- 2025. 02. 03. - 311 049 Ft
Termékleírás
A kanapé anyaga Váz: Fa, forgácslap Kárpit: POSO 02 Kárpit színe: Bézs Kárpit összetétele: 100% Poliészter Kárpit anyaga: Bársony (Velúr) Kopásállóság (Martindale): 35 000 Üléspárna típusa: Habkitöltés Hab típusa: Poliuretán hab T30 Rugók: Hullámrugók Lábak: Műanyag A garnitúra Poso textillel van borítva, finom bordázott textúrával, amely nagyon kellemes tapintású, magas, 380 g/m 2 grammsúllyal és kopásállósággal rendelkezik. Az ülőgarnitúra párnái kiváló és hosszan tartó formaállóságú poliuretán habból és hullámrugós megerősítésből állnak. A kanapé szerkezete tömör fenyő- és bükkfából, valamint kiegészítő anyagként forgácslapból, rétegelt lemezből és farostlemezből készült. A kanapé méretei Kialakítás: U alakú ülőgarnitúra Szélesség: 295 cm Mélység: 140 cm Magasság: 83 cm Ülésmagasság: 38 cm Ülésmélység: 71 cm / 130 cm Fekvőfelület: 140 x 265 cm Lábak: 5 cm Felszereltség Tárolóhely: Igen (a kanapé középső része) Fekvő kialakítás: Igen Szabadon álló hátpárnák: 4 db Hátoldal kárpitozott: Igen Fekvő kialakítás Ággyá alakítható: Igen Ágy mérete: 140 x 265 cm Átalakítás típusa: Kézi mechanizmus nélkül Szétszerelve szállítva. Poso A bársonyosan puhának tűnő Poso anyag megjelenése miatt bársonyra emlékeztet. Egyedi 3D hatása kellemes tapintású, emellett rendkívül erős és ellenálló. A felületen található finom szálak könnyen tisztíthatók a kárpitozott bútorokhoz készült speciális tisztítószerekkel. Egyedi jellemzői miatt széleskörűen használják kárpitozási anyagként ülőgarnitúrákhoz, fotelekhez és székekhez. 100% poliészterből készült magas grammsúllyal . Fontos szempont az anyagok erőssége és kopásállósága, az úgynevezett Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy adott ciklusszám után az anyag elhasználódik. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Poso anyag 35 000 ciklussal büszkélkedhet. Az otthoni szokásos anyagok körülbelül 20 000 ciklussal rendelkeznek.
Méretek
| Szélesség: | 295 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 83 cm |
Specifikációk
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Termék színe | Bézs |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Nagyság | Többszemélyes |
| Karfák | Karfákkal |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Forma | U alakú |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Kanapé fekvőfelület | 140 x 265 cm |
| Súly | 80 kg |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Egészéves steppelt paplan PEACH 140x200 cm, fehér
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Léces ágyrács textillel 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
Vízálló frottír matracvédő GUARD 160 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
Rugalmas huzat 2 személyes kanapéra CORDA Termék színe: Krém
79-94×147-183 cm, elasztikus
Raktáron
Kétüléses kanapéhuzat AVERO Termék színe: Szürke
79-94×147-183 cm, elasztikus, univerzális
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm fehér, 100% pamut
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fehér pamut lepedő 140x240 cm
Gumis, pamut
Raktáron
KIDS sárga gyerek törölköző 30x50 cm
30×50 cm, pamut, szett
Raktáron
Nyári steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron












