










Méretek 90×305×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé kinézete Kialakítás: U alakú sarokkanapé Méret: 270 cm fölött Szín: Világosszürke + bézs Huzat: Sawana 21 + Sawana 01 A kanapé anyaga A huzat anyaga: Sűrű szövésű anyag Huzat összetétele: 100% poliészter Kopásállóság (Martindale): 100 000 ciklus Ülőfelület típusa: Hullámrugó és kárpitos hab Hab típusa: T30 (közepes keménységű) Szerkezet: Tömör fa és forgácslap A kanapé méretei Szélesség: 305 cm Mélység: 140 cm Magasság: 90 cm / 67 cm Ülőfelület szélessége: 273 cm Ülésmagasság: 40 cm Ülőfelület mélysége: 52 cm / 110 cm Lábmagasság: 4,5 cm Karfa szélessége: 17 cm Fekvőfelület: 113 x 276 cm Teherbírás: 110 kg / 1 ülőhely Súly: 113 kg (bruttó) Felszereltség Tárolóhely: Igen (az ülő rész alatt) Cipzáros támasztópárnák (4 db), zúzott PU hab töltettel A hátrész kárpitozott Szétszerelt állapotban szállítjuk Megjegyzés: A kanapé belső forgácslap dekorációja eltérhet a fényképtől Ágy funkció Kinyitható: Igen Ágy mérete: 113 x 276 cm Kinyitási típus: Manuális lehajtható háttámlával SAWANA kárpit anyag SAWANA anyag egy kedvelt kárpitos anyag, amely 100% poliészterből készül, és sűrű, finom szövésű szerkezetével tűnik ki. Elegáns megjelenése és kellemes tapintása révén modern és időtlen hatást kelt, ideális választás széles körű belső terekhez. Az anyag magas kopásállósággal rendelkezik (akár 100 000 Martindale ciklus), jó bolyhosodásállósággal és színtartóssággal . Ezért mindennapi használatra is alkalmas. Ugyanakkor könnyen karbantartható , és megfelel az OEKO-TEX és REACH tanúsítványoknak, amelyek igazolják egészségügyi ártalmatlanságát.
| Szélesség: | 305 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Ágyneműtartós | Igen |
| Funkció | Ágyazható |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Termék színe | Bézs, Szürke |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Karfák | Karfákkal |
| Ülésmagasság | 40 cm |
| Forma | U alakú |
| Helyek száma | Többüléses |
| Ülésmélység | 52 cm, 110 cm |
| Súly | 113 kg |
| Lábmagasság | 4, 5cm |
| Kanapé fekvőfelület | 113 x 276 cm |
| Ülésszélesség | 273 cm |

90×305×140 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Kiszállítás 3 hét múlva
85×303×143 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, lábakkal
Raktáron
95×314×187 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 2 hét múlva
93×300×140 cm, modern stílusú, ágyneműtartós

88×305×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 2 hét múlva
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható

Modern stílusú, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
85×303×143 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Kiszállítás 3 hét múlva
Modern stílusú, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
83×295×140 cm, ágyneműtartós, mindennapi alváshoz
Raktáron
83×295×140 cm, ágyneműtartós, lábakkal
Kiszállítás 2 hét múlva
85×303×143 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Kiszállítás 3 hét múlva
Szövet
Raktáron
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 2 hét múlva
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható

Modern stílusú, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
88×321×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 3 webáruházban

90×305×140 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Kiszállítás 3 hét múlva
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

90×305×140 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Raktáron
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 2 hét múlva
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Modern stílusú, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
85×303×143 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Raktáron
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Modern stílusú, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Ágyazható, lábakkal, fa
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal

88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Modern stílusú, matt, fa
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, mikroplüss
Raktáron