





Méretek 85-105×46×49 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet: Szürke Fém: Fekete Méretek Szélesség: 45,5 cm Ülőfelület szélessége: 34 cm Mélység: 49 cm Ülőfelület mélysége: 36 cm Magasság: 85-105 cm Háttámla magassága: 26 cm Ülőfelület magassága: 63-83,5 cm Súly: 6 kg Teherbírás: 120 kg Kialakítás Teljesen forgó ülés Magasságában állítható - 4 beállítási szint Csúszásgátló alap a padló karcolásának elkerülése érdekében Szétszerelt állapotban szállítjuk Összeszereléskor el kell távolítani a műanyag védőkupakot a dugattyú tetejéről
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 49 cm |
| Magasság: | 85-105 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Láb típus | Forgó láb |
| Anyag | Kárpitozott, Fém |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Szürke |
| Termék színe | Szürke |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Igen |
| Ülésmagasság | 63 - 83,5 cm |
| Láb típusa | Egy lábon |
| Állíthatóság | Igen |
| Támla | Lábakon |
| Háttámla | Háttámlával |
| Ülőrész alakja | Kerek |
| Súly | 6 kg |

110×53×56 cm
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Fém, kárpitozott, rusztikus
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, rusztikus, forgó lábbal
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
103×44×45 cm, szett
RaktáronIngyenes szállítás
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Kiszállítás 1 hét múlva
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, forgó lábbal
Raktáron
Fém, rusztikus, forgó lábbal
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, öko-bőrkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
65×32×32 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Fém, ipari stílusú, retró
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
34×34 cm, fa, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Kiszállítás 1 hét múlva

Fém, kárpitozott, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron

Álló
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron