



Méretek 88×45×51 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Bársony szövet: Fekete Fém: Matt fekete A szék méretei Szélesség: 44,5 cm Ülőfelület szélessége: 44 cm Mélység: 50,5 cm Ülés mélysége: 38 cm Magasság: 87,5 cm Ülés magassága: 48 cm Teherbírás: 110 kg Stílus, amely egyszerű formákat és magas funkcionalitást ötvöz. Támaszkodjon visszafogott kiegészítőkre, finom színpalettára és természetes anyagokra. Remek kiegészítők a skandináv ebédlőbe az örökzöld növények, színes tányéralátétek és nagy fém lámpák. A skandináv belső tér nem létezik nagy ablakok és világítás nélkül, amelyek rövid napokon is fényt biztosítanak. A fekete Como étkezőszék tökéletesen illik egy északi országok által inspirált ebédlőbe. Az egyszerű tűzéseket és fekete lábakat hangolja össze fém elemekkel ellátott asztallal. Különböző színű székek egy asztalnál kiválóan mutatnak. Ne féljen a változástól.
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 51 cm |
| Magasság: | 88 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Láb típus | Forgó láb, Négy láb |
| Anyag | Kárpitozott, Fém |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Fekete |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Ülésmagasság | 48 cm |
| Súly | 4 kg |
| Zobrazení v ar | Ano |

Modern stílusú, fém, kárpitozott
Raktáron
Fém, forgó lábbal, öko-bőrkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
87×43×40 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
90-111×46×48 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
90-111×46×48 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Fém, forgó lábbal
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, öko-bőrkárpitozású
Kiszállítás 1 nap múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, retró, forgó lábbal
Raktáron
87-108×41×44 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
87-108×41×44 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron

Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
85-105×45×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
87-108×41×44 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
87-108×41×44 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
87×43×40 cm, fém, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Fém, forgó lábbal, öko-bőrkárpitozású
Raktáron
99×52×49 cm, műanyag, forgó lábbal
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, öko-bőrkárpitozású
Raktáron
Kárpitozott, retró, forgó lábbal
Raktáron
99×49 cm, műanyag, forgó lábbal
Ingyenes szállítás
85-105×46×49 cm, modern stílusú, fém
Raktáron
85-105×45×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Fém, forgó lábbal, öko-bőrkárpitozású
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron