




Méretek 104×43×32 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet: Sötétzöld Fém: Fekete Méretek Ülőfelület szélessége: 43,5 cm Ülésmélység: 32,5 cm Magasság: 104 cm Ülésmagasság: 76 cm Súly: 5,5 kg Teherbírás: 120 kg Kialakítás Kortalan dizájn, kiváló ergonómiával A lábak alátétekkel vannak ellátva, amelyek megvédik a padlót a karcolásoktól Szétszerelt állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 43 cm |
|---|---|
| Mélység: | 32 cm |
| Magasság: | 104 cm |
| Láb típus | Forgó láb, Négy láb |
|---|---|
| Anyag | Kárpitozott, Fém |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Zöld |
| Termék színe | Zöld |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Ülésmagasság | 76 cm |
| Súly | 5,5 kg |

104×44×33 cm, fém, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, forgó lábbal, négy lábbal
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, forgó lábbal, négy lábbal
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Modern stílusú, forgó lábbal, négy lábbal
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban

104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, skandináv stílusú, forgó lábbal
Raktáron
49×49 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Kiszállítás 1 hét múlva
101×43×32 cm, fém, kárpitozott

Modern stílusú, forgó lábbal, négy lábbal
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, retró, forgó lábbal
Raktáron
Műanyag, forgó lábbal, négy lábbal
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Forgó lábbal, négy lábbal
Raktáron
Modern stílusú, forgó lábbal, négy lábbal
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, forgó lábbal, négy lábbal
Elérhető 7 webáruházban
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, forgó lábbal, négy lábbal
Ingyenes szállítás
Műanyag, forgó lábbal, négy lábbal
Raktáron
Modern stílusú, forgó lábbal, négy lábbal
Ingyenes szállítás
Fa, kárpitozott, diófa
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, fém
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fém, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, fém, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Modern stílusú, forgó lábbal, négy lábbal
Elérhető 6 webáruházban
Ingyenes szállítás
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként

75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron

160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Álló
Raktáron