





Méretek 104×44×33 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet: sötétzöld Fém: fekete Méretek Ülőfelület szélessége: 43,5 cm Ülőfelület mélysége: 32,5 cm Magasság: 104 cm Ülés magassága: 76 cm Súly: 5,5 kg Teherbírás: 120 kg kialakítás Időtálló dizájn kiváló ergonómiával A lábak alátétekkel vannak ellátva, amelyek védik a padlót a karcolásoktól Szétszerelt állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 33 cm |
| Magasság: | 104 cm |
| Láb típus | Forgó láb, Négy láb |
|---|---|
| Anyag | Kárpitozott, Fém |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Zöld |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Ülésmagasság | 76 cm |
| Súly | 5,5 kg |

104×43×32 cm, fém, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, forgó lábbal, négy lábbal
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, forgó lábbal, négy lábbal
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Modern stílusú, forgó lábbal, négy lábbal
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban

104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, skandináv stílusú, forgó lábbal
Raktáron
49×49 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Kiszállítás 1 hét múlva
101×43×32 cm, fém, kárpitozott

Modern stílusú, forgó lábbal, négy lábbal
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, retró, forgó lábbal
Raktáron
Műanyag, forgó lábbal, négy lábbal
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Forgó lábbal, négy lábbal
Raktáron
Modern stílusú, forgó lábbal, négy lábbal
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, forgó lábbal, négy lábbal
Elérhető 7 webáruházban
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, forgó lábbal, négy lábbal
Ingyenes szállítás
Műanyag, forgó lábbal, négy lábbal
Raktáron
Modern stílusú, forgó lábbal, négy lábbal
Ingyenes szállítás
Fa, kárpitozott, diófa
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, fém
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fém, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, fém, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Modern stílusú, forgó lábbal, négy lábbal
Elérhető 6 webáruházban
Ingyenes szállítás
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva