



Méretek 50×70 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter Szín Krém Rózsaszín Zöld Kék Sárga Méretek Szélesség: 50 cm Hosszúság: 70 cm Kialakítás Nem fehéríthető, nem vegytisztítható Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C Alacsony hőmérsékleten szárítható szárítógépben 60 °C-ig Nem szükséges vasalni Cipzáras záródás A csomag 1 db-ot tartalmaz
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Anyag | Pamut, Poliészter |
|---|---|
| Minta | Egyszínű, Virágok |
| Szín | Rózsaszín |
| Rögzítés | Cipzár |
| Forma | Téglalap |
| Termék színe | Rózsaszín, Krém |
| Párna mérete | 50 x 70 cm |
| Szárítógépben szárítható | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Kétoldalas | Nem |
| Elhelyezés | Beltéri |
| A csomagban lévő db szám | 1 |
| Típus | Dekoratív huzatok |
| Hosszúság | 70 cm |
| Anyaga | Poli-pamut |
| Készletek | Külön párnahuzat |

Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, karácsonyi
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, karácsonyi
Raktáron
Cipzáras, kerek, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, pamut
Raktáron
Fényképes, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, karácsonyi
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
30×10 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
40×50 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
140×200 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, csíkos
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron