


Méretek 30×10 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat anyaga: 100% pamut Töltet anyaga: 100% poliészter Szín Rózsaszín Zöld Fehér Méretek Szélesség: 30 cm Hosszúság: 50 cm Vastagság: 10 cm Súly: 0,451 kg Kialakítás Levehető és mosható huzat cipzáras záródással A töltet a csomag része Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C Ne fehérítsük Szárítógépben szárítani tilos
| Szélesség: | 30 cm |
|---|---|
| Mélység: | 10 cm |
| Anyag | Pamut, Poliészter |
|---|---|
| Minta | Virágok |
| Szín | Rózsaszín |
| Rögzítés | Cipzár |
| Forma | Téglalap |
| Párna mérete | 30 x 50 cm |
| Töltet | 100% poliészter |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Termék színe | Színes |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Típus | Díszpárnák |
| Hosszúság | 50 cm |
| Súly | 0,451 kg |
| Huzat anyaga | 100% pamut |

45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
40×40 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
Fényképes, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, kerek, négyzet alakú
Raktáron

Cipzáras, négyzet alakú, szabálytalan formájú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, karácsonyi
Raktáron
40×50 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, csíkos
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, rusztikus
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
40×50 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
40×50 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Álló
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron