




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% mikroszál flanel hatással Szín Fehér Zöld Méretek Szélesség: 40 cm Hosszúság: 50 cm Kialakítás Ne fehérítse Cipzáras záródás Ajánlott mosási hőmérséklet 30 - 40 °C (A gyártó címkéje szerint) Inspirálódjon tovább Párnahuzatok Lakástextil Plédek és ágytakarók Párnatöltelék Sötétítők és függönyök Szőnyegek
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Minta | Egyszínű, Virágok |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzár |
| Forma | Téglalap |
| Termék színe | Fehér, Zöld |
| Párna mérete | 40 x 50 cm |
| Évszak | Tél, Ősz |
| Hosszúság | 50 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |
| Súly | 0,1 kg |
| Készletek | Külön párnahuzat |
Felhasználói értékelések
Tetszik
Vásárolva itt: Elerheto Otthon

Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, kerek, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Fényképes, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
70×90 cm, fényképes, cipzáras
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
50×70 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
40×40 cm, cipzáras, virágos

Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, csíkos
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron