






Méretek 45×45 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 494 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter Szín Bézs Barna Fehér Méretek Szélesség: 45 cm Hossz: 45 cm Kialakítás Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C Szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítani, legfeljebb 60 °C-on Nincs szükség vasalásra Cipzáras záródás A csomag 1 db-ot tartalmaz Inspirálódjon tovább Párnahuzatok Lakástextil Plédek és ágytakarók Szőnyegek Sötétítők és függönyök Díszpárnák
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Anyag | Pamut, Poliészter |
|---|---|
| Minta | Egyszínű |
| Rögzítés | Cipzár |
| Forma | Négyzet |
| Termék színe | Bézs |
| Párna mérete | 45 x 45 cm |
| Szárítógépben szárítható | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Kétoldalas | Nem |
| Elhelyezés | Beltéri |
| A csomagban lévő db szám | 1 |
| Típus | Dekoratív huzatok |
| Hosszúság | 45 cm |
| Anyaga | Poli-pamut |
| Súly | 0,1 kg |
| Készletek | Külön párnahuzat |

Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron

Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, rusztikus, négyzet alakú
Raktáron
40×50 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron

45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, modern stílusú, egyszínű
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron

Cipzáras, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
Cipzáras, pamut, rusztikus
Raktáron
Cipzáras, virágos, rusztikus
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
50×70 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
Cipzáras, karácsonyi, négyzet alakú
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron