

Méretek 80×54×46 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Bársonyszövet: Bluvel 14 szürkeFém: Fekete / arany Szék mérete Szélesség: 54 cmMélység: 46 cmMagasság: 80 cmÜlésmagasság: 47 cm
| Szélesség: | 54 cm |
|---|---|
| Mélység: | 46 cm |
| Magasság: | 80 cm |
| Ülőrész anyaga | Szövet |
|---|---|
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfákkal |
| Huzat | Kárpitozott |
| Kinézet | Fotel szék |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Ülésmagasság | 47 cm |

Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
92×45×44 cm, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
91×45 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Fa, kárpitozott, diófa
Raktáron
Kartámasszal, műanyag, skandináv stílusú
Raktáron
Kárpitozott, fém, skandináv stílusú
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
86×47×42 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
51×57 cm, kárpitozott, fém
RaktáronIngyenes szállítás
86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, rusztikus
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Fa, kartámasszal, sonoma tölgyfa
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban

83×56×62 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
83×56×62 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
85×57×47 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel

82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
Műanyag, bükkfa, skandináv stílusú
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron