




A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 40 961 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szövet: 100% poliészter Műrattan Acél váz Szín Fekete Szürke Fehér A szék méretei Szélesség: 108 cm Mélység: 70 cm Magasság: 115 cm Ülőmagasság: 72 cm Teherbírás: 150 kg A párna méretei (±5 cm) Szélesség: 110 cm Hossz: 95 cm Fejtámla szélessége: 45 cm Fejtámla hossza: 20 cm Ülőfelület: kb. 60 x 45 cm Háttámla: kb. 55 x 45 cm Oldaltámaszok: kb. 45 x 35 cm Megjegyzés: Az említett méretek kissé eltérhetnek a mérés módjától és a puha töltet rugalmasságától függően. Kialakítás A csomag tartalma: szék, párnák és függő rugó Az állvány nem része a csomagnak Szétszerelt állapotban szállítjuk Biztonsági figyelmeztetések A széket csak teljes összeszerelés után használja. Az összeszerelést minden vásárló saját felelősségére végzi el. Mielőtt beülne a székbe, ellenőrizze, hogy a függeszték szilárdan rögzítve van. A szék nem alkalmas hirtelen oldalirányú hintázásra. Ha a szék függesztéséhez állványt használ, helyezze azt sima és szilárd felületre, ahol stabil pozícióban lesz (pl. padló, burkolt terasz). 6 évnél fiatalabb gyermekek csak felnőtt felügyelete mellett használhatják a széket! A hintázás varázsa Élvezze a nyugodt pillanatokat a saját pihenősarkában. A függőszék nemcsak egy ülőhely, hanem egy mód is arra, hogy lelassítson és új energiával töltődjön fel. Az enyhe ringatózás segít ellazítani a testet és az elmét is, akár a kertben pihen, akár bent olvas egy kedvenc könyvet. Az ellenálló anyagoknak és az elegáns kialakításnak köszönhetően stílusos kiegészítővé válik minden térben – és az Ön új kedvenc helyévé.
| Teherbírás | 150 kg |
|---|---|
| Minta | Mintával |
| Fotel anyaga | Szövet, Műanyag rattan, Acél |
| Állvány | Nem |
| Típus | Függő |
| Ülésmagasság | 72 cm |
| Párnázat | Párnázott |
| Rögzítés módja | Állványon |
| Alak | Tojás |
| Stílus | Modern |
| Kinézet | Hintaágy |
| Súly | 30 kg |

Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Kiszállítás 1 hét múlva
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Álló
Raktáron
25×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron