










Méretek 115×108×70 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 38 180 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szövet: 100% poliészter Műrattan Acélkeret Szín Szürke Zöld Fehér A szék méretei Szélesség: 108 cm Mélység: 70 cm Magasság: 115 cm Teherbírás: 150 kg Kialakítás A csomag tartalmazza a széket, párnákat és függesztett rugót Az állvány nem tartozik a csomaghoz Szétszerelt állapotban szállítjuk Biztonsági figyelmeztetés A széket csak a teljes összeszerelés után használja. Az összeszerelést minden vásárló saját felelősségére végzi. Használat előtt győződjön meg arról, hogy a függeszték szilárdan és megfelelően van rögzítve. A szék nem alkalmas gyors oldalsó hintázásra. Ha állványt használ, helyezze azt sík és szilárd felületre a stabilitás érdekében. 6 év alatti gyermekek csak felnőtt felügyelete mellett használhatják a széket. A hintázás varázsa Kényeztesse magát a nyugalom és pihenés pillanataival a függőszékben, amely könnyedén válhat a kedvenc relaxációs helyévé. A gyengéd hintázás segít oldani a feszültséget, lelassítani a gondolatokat és kellemes nyugalmat teremteni. A függőszék remekül illik a teraszra, erkélyre és bel térbe is, és kényelmes környezetet biztosít az olvasáshoz, pihenéshez vagy a saját magával töltött zavartalan pillanatokhoz.
| Szélesség: | 108 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Magasság: | 115 cm |
| Anyag | Műrattan |
|---|---|
| Párnával | Igen |
| Típus | Hinta, Függő |
| Termék színe | Fehér, Zöld, Szürke |
| Minta | Mintával |
| Fotel anyaga | Szövet, Műanyag rattan, Acél |
| Teherbírás | 150 kg |
| Állvány | Nem |
| Forma | Tojás |
| Stílus | Modern |
| Kialakítás | Hintaágy |
| Súly | 30 kg |

130×78 cm, fém, párnával
Raktáron
120×105×70 cm, fém, párnával
Raktáron
Párnával, műrattan, hinta
Raktáron
Fa
Raktáron
Összecsukható, fa, karfás
Raktáron
115×108×70 cm, fém, párnával
Raktáron
Fém, párnával, műrattan
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron