Ajánljuk
Fekete függőfotel KOKON állvány nélkül, zöld-fehér párna
Méretek 115×108×70 cm
Előző árak
- 2026. 05. 28. - 38 180 Ft
- 2026. 05. 20. - 38 180 Ft
- 2026. 05. 18. - 40 961 Ft
- 2026. 03. 10. - 37 237 Ft
Termékleírás
Anyag Szövet: 100% poliészter Műrattan Acél keret Szín Fekete Zöld Fehér A szék méretei Szélesség: 108 cm Mélység: 70 cm Magasság: 115 cm Ülésmagasság: 72 cm Teherbírás: 150 kg A párna méretei (±5 cm) Szélesség: 110 cm Hossz: 95 cm Fejtámla szélessége: 45 cm Fejtámla hossza: 20 cm Ülőlap: kb. 60 x 45 cm Háttámla: kb. 55 x 45 cm Oldalsó támaszok: kb. 45 x 35 cm Megjegyzés: A megadott méretek kissé eltérhetnek a mérési módszer és a puha töltet rugalmasságának függvényében. Kialakítás A csomag tartalmaz: szék, párnák és függesztő rugó Az állvány nem része a csomagnak Szétszerelt állapotban szállítjuk Biztonsági figyelmeztetések A széket csak teljesen összeszerelt állapotban használja. Az összeszerelést minden vásárló maga végzi, saját felelősségére. Mielőtt beleülne a székbe, győződjön meg róla, hogy a felfüggesztés szorosan van rögzítve. A szék nem alkalmas heves oldalirányú hintázásra. Ha a szék felfüggesztéséhez állványt használ, helyezze azt egy sík és szilárd felületre, ahol pozíciója stabil marad (pl. padló, burkolt terasz). 6 éves kor alatti gyermekek csak felnőtt felügyelete mellett használhatják a széket! A hintázás varázsa Élvezze a nyugodt pillanatokat saját békés szegletében . A függő szék nemcsak ülőhely, hanem egy módja annak, hogy lelassuljon és új energiával töltődjön fel. A lágy ringatás segít ellazítani a testet és az elmét, akár a kertben relaxál, akár könyvet olvas bent. Az ellenálló anyagoknak és az elegáns kialakításnak köszönhetően stílusos kiegészítője lesz minden térnek – és az Ön kedvenc helyévé válik. Inspirálódjon tovább Függőfotelek Kert Medencék Hőtáskák Napernyők Kerti kiegészítők
Méretek
| Szélesség: | 108 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Magasság: | 115 cm |
Specifikációk
| Anyag | Fém, Műrattan |
|---|---|
| Párnával | Igen |
| Típus | Függő |
| Szín | Fekete |
| Termék színe | Fehér, Fekete, Zöld |
| Minta | Mintával |
| Fotel anyaga | Szövet, Műanyag rattan, Acél |
| Teherbírás | 150 kg |
| Állvány | Nem |
| Ülésmagasság | 72 cm |
| Párnázat | Párnázott |
| Rögzítés módja | Állványon |
| Forma | Tojás |
| Stílus | Modern |
| Kialakítás | Hintaágy |
| Súly | 30 kg |
| Ar nézet | Igen |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Hűsítő nyári paplan ELARIA, zöld Méret: 140 x 200 cm
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Lamella ágyrács 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fürdőlepedő Classic 70 x 140 cm bézs, 100% pamut
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival MILO 75x75 cm, bézs
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Táskarugós matrac 120 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sötétkék, 100% pamut
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Gyerek párna 45x65 cm
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
Prémium steppelt párna 70 x 90 cm
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Jersey gyerek lepedő kiságyba fehér 70x140 cm
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Összecsukható turista szék VENTO 38 cm, kék
38×38×38 cm
Raktáron
Táskarugós matrac 160 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Kókusz matrac COCO MAXI 20 cm 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
20×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron





















