

Méretek 71×64×30 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 25 304 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Egyszerű dizájn: Ez a modern, skandináv stílusú fiókos szekrény nyugalmat hoz otthonába a divatos szürke színével - Stabil konstrukció: Porfestett fém váz biztosítja a stabilitást. A strapabíró melamin bevonatú lap polcként is használható. A lábak műanyag kupakkal rendelkeznek a magasság könnyű beállításához és a padló védelméhez - Rugalmas tárolóhely: A három nagy és négy kis fiók, valamint a polc bőséges helyet biztosít a rendezett tároláshoz. A textil fiókok hurkos fogantyúkkal könnyen eltávolíthatók. A hajtogatási dizájnnak köszönhetően, amikor nem használja őket, összehajthatók és kompaktan tárolhatók - Könnyű összeszerelés: Az összeszerelési utasításokkal és a szükséges kiegészítőkkel az összeszerelés percek alatt elkészül - Termékinformációk: Teljes méretek: Szé63,5 x Mé30 x Ma71 cm, max. teherbírás: 25 kg
| Szélesség: | 64 cm |
|---|---|
| Mélység: | 30 cm |
| Magasság: | 71 cm |
| Stílus | Modern, Skandináv |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Alak | Egyenes |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Szürke |
| Gyártó | HOMCOM |

Matt, tolóajtóval, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva

Fém, lejtős tetővel
Raktáron
Kapu
Raktáron
Kapu
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron


Gáz
Raktáron

Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron