








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 17890.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 42 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 42 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 3948 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 270 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 42 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Series | TRIANGLE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás