






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Praktikus napelemes lámpa beépített PIR mozgásérzékelővel.Energiatakarékos LED fényforrás.Állítható színhőmérséklet: 3000K és 4000K.Hatótávolság: 6 m.Töltési idő: 5 óra.Fényidő: 50 óra.Az IP65 védettségnek köszönhetően a lámpa víz- és porálló.Elem: 3,7V 1200 mAh lítium akkumulátor (a csomag része).
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Szolár | Igen |
| Típus | Fali, Talajba építhető |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia/Érzékelős |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 25 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K/4000 K |
| A teljes fényáram | 350 lm |
| Sugárzási szög | 60 °/120 ° |
| Kapacitás | 1200 mAh |
| Elem élettartam | 50 h |
| Feszültség | 3,7 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Series | SOLAR V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |

Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

230V
RaktáronIngyenes szállítás

Álló
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron
Álló
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron

Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás


Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron

IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás