






Méretek 75×40×80 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Forgácslap: Fekete Acél: Fekete Méretek Hosszúság: 80 cm Szélesség: 40 cm Asztal magassága: 75 cm Maximális terhelés: 38 kg Súly: 6,8 kg Kialakítás Kis összecsukható munkasztal otthoni irodába és szabadidős tevékenységekhez Modern ipari design Asztal összecsukásának lehetősége a helytakarékosság érdekében Stabil fémszerkezet Vízálló felületű lap A termék nem alkalmas mászásra vagy fellépésre Lapraszerelten szállítva 1 csomag: 89 x 46,5 x 10 cm, 8,4 kg Az ipari stílus markáns és merész megjelenést kölcsönöz a belső térnek, amely a régi gyártóterekből merít ihletet. Ez a stílus hangsúlyt helyez a nyers anyagokra, mint a fém, fa és beton, amelyek egyedi kontrasztot teremtenek az esztétika és a funkcionalitás között. Ezen elemek kombinációja karaktert és hitelességérzetet ad a helyiségnek. Az ipari bútorok nemcsak modernek, hanem praktikusak és tartósak is, ideálisak otthonokba és kereskedelmi terekbe. Különösen kedvelt azok körében, akik a minimalista, de mégis stílusos megoldásokat értékelik a mindennapi használatra.
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 80 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Összecsukható | Igen |
|---|---|
| Típus | Klasszikus |
| Felület | Matt |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Polc | Polc nélkül |
| Lábak | Lábakkal |
| Alak | Egyenes |
| Lábak anyaga | Acél |
| Asztal magassága | 75 cm |
| Kinézet | Íróasztalok |
| Lap anyaga | Faforgács |
| Hossz | 80 cm |
| Méret | Kicsi |
| Asztal terhelhetősége | 38 kg |

75×40×80 cm, összecsukható, számítógépes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Összecsukható, számítógépes, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
75×40×80 cm, összecsukható, számítógépes
Raktáron
75×40×80 cm, összecsukható, klasszikus
Raktáron
120×60×120 cm, polcos, sarok
Raktáron
Számítógépes, matt, ipari stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Polcos, modern stílusú, számítógépes
Raktáron
Sarok, számítógépes, matt
Elérhető 5 webáruházban
Ingyenes szállítás
Sarok, számítógépes, matt
Raktáron
120×60×120 cm, polcos, sarok
Raktáron
120×60×120 cm, polcos, rusztikus
Raktáron
Polcos, sarok, matt
Raktáron
120×60×120 cm, polcos, sarok
Raktáron
Számítógépes, matt, ipari stílusú
Raktáron
Sarok, számítógépes, matt
Raktáron
Polcos, sarok, modern stílusú
Raktáron
Polcos, sarok, modern stílusú
Raktáron
Matt
Raktáron

Sarok, számítógépes, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Polcos, sarok, matt
Raktáron
Sarok, klasszikus, matt
Raktáron
Sarok, klasszikus, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus, matt, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, sarok, számítógépes
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Sarok, modern stílusú, magasfényű
Raktáron
Polcos, modern stílusú, matt
Raktáron
Sarok, számítógépes, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Klasszikus, matt
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Sarok, klasszikus, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Polcos, sarok, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
50 cm, ⌀ 45 cm, kerek, fém
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron