





Méretek 73-84×53×56 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Eco bőr: rózsaszín Fém Műanyag Méretek Szélesség: 53,5 cm Ülésszélesség: 47,5 cm Mélysége: 56,5 cm Ülésmélység: 35 cm Magasság: 73,5-84,5 cm Ülésmagasság: 41,5-53 cm Kerekek átmérője: 5 cm A kerekek teljes szélessége: 5 cm Teherbírás: 110 kg Kialakítás Szétszerelt állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 53 cm |
|---|---|
| Mélység: | 56 cm |
| Magasság: | 73-84 cm |
| Típus | Forgó |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Öko-bőr |
| Szín | Rózsaszín |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Lábak anyaga | Fém |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kerekek | Kerekekkel |
| Állítható | Igen |
| Forgatható | Forgatható |
| Teherbírás | 110 kg |
| Huzat | Kárpitozott |
| Kinézet | Irodai |
| Ülésmagasság | 42 - 53 cm |
| A kerekek anyaga | Műanyag, Gumi |

Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Szövet, forgó
Raktáron
73-83×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, gumis görgőkkel
RaktáronIngyenes szállítás
Forgó, öko-bőr
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, szövet, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, gamer, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Álló
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva