







Méretek 73-87×47×56 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Krém Fém: Króm kivitel Műanyag Méretek Szélesség: 46,5 cm Ülőfelület szélessége: 46,5 cm Mélység: 55,5 cm Az ülés mélysége: 36,5 cm Magasság: 72,5–86,5 cm Ülés magassága: 42–53 cm Kerekek átmérője: 5 cm Kerekek teljes szélessége: 5 cm Szék alapjának átmérője kerekekkel: 52 cm Teherbírás: 110 kg Kialakítás Az ülés bársony szövet borítással kárpitozott OEKO-TEX® Standard 100 tanúsított huzatanyag Állítható ülésmagasság Ergonomikusan formált ülés Forgatható irodai szék kerekekkel Szétszerelt állapotban szállítjuk Stílus és kényelem egyensúlyban Adjon egy kis eleganciát és kényelmet munkaterületének. Ez a szék nemcsak funkcionális elem, hanem stílusos kiegészítő is, amely fokozza a produktivitását, miközben biztosítja a napi kényelmet. A krémszínű bársony huzat otthonos hangulatot visz a belső térbe. Ideális választás napi munkához, tanuláshoz és pihenőidőhöz. Az állítható ülésmagasság és a forgatható alap rugalmasságot biztosít, amit dinamikus napja során értékelni fog.
| Szélesség: | 47 cm |
|---|---|
| Mélység: | 56 cm |
| Magasság: | 73-87 cm |
| Görgők anyaga | Gumi |
|---|---|
| Ergonomikus | Igen |
| Típus | Forgó |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Bézs |
| Lábak anyaga | Fém |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kerekek | Kerekekkel |
| Állítható | Igen |
| Forgatható | Forgatható |
| Teherbírás | 110 kg |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Kinézet | Irodai |
| Ülésmagasság | 42 - 53 cm |
| Súly | 5,7 kg |
| A kerekek anyaga | Gumi |

Ergonomikus, szövet, forgó
Raktáron
46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
73-83×46×56 cm, szövet, forgó

Szövet, forgó
Raktáron
74-85×48×55 cm, szövet, forgó
Raktáron
73-84×47×55 cm, szövet, gamer
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
73-84×47×55 cm, ergonomikus, gamer
Raktáron
73-84×47×55 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
53×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, szövet, forgó
Raktáron
46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
73-84×53×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
73-84×53×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, gamer
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
72-83×46×56 cm, gamer, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
72-86×46×55 cm, szövet, forgó
Raktáron
72-86×46×55 cm, szövet, forgó
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Elérhető 2 webáruházban

72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
93×50×57 cm, gamer, forgó
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
75-84×220×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva