




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter Rozměry Szélesség: 45 cm Hosszúság: 45 cm Súly: 82 g Csomag mérete: 22 x 15 x 2 cm Kialakítás Cipzáras zárás Csak huzat, töltet nincs benne Ne fehérítsd Ne szárítsd szárítógépben Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C Hogyan tegyük otthonossá a nappalit Kellemes atmoszférát teremteni a nappaliban nem kell, hogy bonyolult legyen. Néhány dekoratív elem elegendő, amelyek életet lehelnek a térbe és személyes stílust adnak neki. A párnák gyönyörű mintákkal, finom ágytakarók vagy ragyogó gyertyák és dekorációk könnyen hozzáadhatják a meleg és barátságos érzetet. Ne félj kísérletezni a színekkel és textúrákkal – a kontrasztos és harmonizált árnyalatok kombinációja egyedi jelleget ad a helyiségnek. A siker kulcsa megtalálni az egyensúlyt a funkcionalitás és az esztétika között, hogy a szobád otthonos, ugyanakkor praktikus legyen.
| Szín | Rózsaszín |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Poliészter |
| Párna mérete | 45 x 45 cm |
| Hossz | 45 cm |
| Alak | Négyszögletes |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Méret | 45 x 45 cm |
| Minta | Mintás |
| Típus | Dekoratív huzatok |
| Súly | 0,082 kg |




40×40 cm
Raktáron

40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Raktáron


50×70 cm
Raktáron

40×40 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron



40×40 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Raktáron

40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


40×40 cm
Raktáron
45×45 cm
Raktáron
30×50 cm
Raktáron



Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron