





Méretek 90×43×51 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet: Kék Fém: Matt fekete Méretek Szélesség: 43 cm Ülőfelület szélessége: 43 cm Mélység: 51 cm Ülésmélység: 38,5 cm Magasság: 90 cm Ülésmagasság: 48,5 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4,2 kg Kialakítás Kárpitozott étkezőszék puha párnázással Időtálló design finom tűzésekkel Erős fém lábak porszórt bevonattal Szétszerelt állapotban szállítjuk Stílus, amely egyszerű formákat és magas funkcionalitást köt össze. Támaszkodjon visszafogott kiegészítőkre, finom színpalettára és természetes anyagokra. Kiváló kiegészítők a skandináv étkezőbe örökzöld növények, színes tányéralátétek és nagy fém lámpák. A skandináv enteriőr elképzelhetetlen nagy ablakok és világítás nélkül, amely megteremti a fényt a rövid napok idején is. A kárpitozott étkezőszék Lava tökéletesen illeszkedik a skandináv országok ihlette étkezőbe. Egyszerű tűzés és fekete lábak harmonizálnak az asztallal fém elemekkel. Kiválóan néz ki különböző színű székek egyetlen asztalnya körül. Ne féljen a változástól. Inspirálódjon tovább Gyerekeknek Bútor
| Szélesség: | 43 cm |
|---|---|
| Mélység: | 51 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Kék |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Teherbírás | 110 kg |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Súly | 4,2 kg |

90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 9 webáruházban

87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 7 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
83×54×61 cm, kárpitozott, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
83×54×61 cm, kartámasszal, kárpitozott

84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban

88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×40 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×45 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Forgó, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
86×57×56 cm, fa, kartámasszal
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
86×57×56 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron